Ale ale, pán prezident

Autor: Peter Kňazeje | 2.4.2006 o 23:15 | Karma článku: 3,74 | Prečítané:  1355x

Zo zverejnených slov pána prezidenta, ktoré vyslovil na hrádzi pri Kopčanoch, som dostal strach. Presadzoval sa za vytvorenie protipovodňového plánu, akejsi dlhodobej koncepcie proti povodniam. Žeby slovenskí politici a odborníci po skúsenostiach s predchádzajúcimi záplavami nevypracovali takýto plán?

 www.prezident.sk
Tak som sa na to pozrel a stačilo pár minút hľadania na internete a hľa, dačo takého existuje. Možno pán prezident nemá vo svojom paláci zavedený internet alebo nemá čas hľadať a až potom dačo vysloviť. Pán prezident, tu je pre Vás adresa dokumentu s názvom "Program protipovodňovej ochrany v SR do roku 2010" (http://www.mpsr.sk/slovak/dok/povodne/menu.htm). Bol schválený Vládou SR (uznesenie č. 31 zo dňa 19.1.2000 k správe o navrhovaných systémových opatreniach na ochranu pred povodňami a spôsobu financovania následkov spôsobených povodňami). Uznesenie o schválení dokumentu je na stránke Vlády SR.

Pán prezident, prajem Vám príjemné čítanie. Namiesto vypracovávania novej koncepcie, ktoré by zabralo zbytočný čas, by to chcelo presadzovať sa za dôsledné plnenie Programu protipovodňovej ochrany.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Rozhovor

Autor Gorily Holúbek: Flašíka viem vysvetliť, polícia sa mi neozvala

Kvalita nahrávky je podobná originálu.

Dobré ráno

Dobré ráno: Johnson prekvapil a dohodol sa s EÚ na odchode

V sobotu zasadne britský parlament

Komentár šéfredaktorky

Čo nám Gorila hovorí o Ficovi a Haščákovi

Gorila ponúkla jasnú predstavu, ako si interpretujú fungovanie štátu.


Už ste čítali?